Allegro Danışmanlık

Allegro Polonya’da kurulmuş ve Polonya’nın en önemli çevrimiçi e-ticaret platformudur.

Allegro Danışmanlık


Dünya çapındaki çevrimiçi pazar yerlerinde işletmenizin ürünlerini ticaretini yapabilmeniz için en popüler listesinde Ebay ve Amazon bulunmaktadır.

Fakat Polonya’da satış yapmayı planlıyorsanız diğer platformlar size hedeflediğiniz satışı getirmeyebilir. Çünkü Polonyalılar, istedikleri tüm ürünleri elde etmek için en sevdikleri çevrimiçi pazar yeri olan Allegro’yu bu platformlara tercih ediyor.

Allegro.pl’de her ay 21 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve 17 milyon müşterisiyle Allegro, Polonya’da önemli bir konuma sahip olmayı başardı

Aukcjostat.pl tarafından yayınlanan bir rapor, çevrimiçi satış platformları pazar paylarını araştırdı: Allegro.com Polonya’da % 82’lik bir oranla kayda değer bir paya sahip. Allegro.pl’de her ay 21 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve 17 milyonu ziyaret eden müşterisiyle Allegro, Polonya’da önemli bir konuma sahip. Platformda 21 milyonun üzerinde hesap oluşturuldu. Müşteriler her gün 1,2 milyondan fazla ürün satın alıyor ve bunların % 95’i yeni ürün.

Allegro, 150.000’den fazla satıcıya ev sahipliği yapmaktadır.
Yalnızca dünyanın en büyük markaları değil, küçük ve orta ölçekli Polonyalı şirketlere de ev sahipliği yapan Allegro, tüketici haklarını teşvik ederek ve girişimciliğin gelişimini destekleyerek e-ticaret pazarındaki standartları iyileştirmeye devam ediyor.

Start typing and press Enter to search